ruua
мы Вам перезвоним
+380
форма обратной связи виджет сайта
+380443794297
напишите нам Ваш вопрос
+380
форма обратной связи виджет сайта отправить
ЖК Софiя Резиденс

ЖК Софiя Резиденс

найбільший і зручний для життя квартал київського району
+380443794297

Категории

  • 1k
  • 2k
  • 3k
  • 4k
  • 5k
  • 6k
36,6м²

Однокімнатна квартира

37,4м²

Однокімнатна квартира

38,6м²

Однокімнатна квартира

38,9м²

Однокімнатна квартира

39,1м²

Однокімнатна квартира

40,8м²

Однокімнатна квартира

41,3м²

Однокімнатна квартира

41,7м²

Однокімнатна квартира

42,1м²

Однокімнатна квартира

42,0м²

Однокімнатна квартира

43,1м²

Однокімнатна квартира

47,3м²

Однокімнатна квартира

49,4м²

Однокімнатна квартира

Однокімнатні квартири

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА В ЖК СОФІЯ РЕЗИДЕНС В КИЄВІ


Однокімнатні квартири в Києві сьогодні користуються величезною популярністю. Справа в тому, що невелику за площею квартиру не тільки набагато простіше купити, зважаючи на її відносно невисокій вартості, а й простіше обслуговувати. З огляду на постійне зростання платежів за комунальні послуги, щомісячні витрати на утримання однокімнатної квартири в новобудові цілком прийнятні.

Звичайно, багато хто мріє, якщо не про гарний заміський будинок, то хоча б про пентхаус. Але навіть маленький власний куточок, який можна буде прикрашати виходячи зі свого смаку і дизайнерських здібностей, набагато краще орендованої квартири. А при великому бажанні навіть з однокімнатної квартири можна зробити справжню «цукерку», яка припаде до смаку не тільки вам, а й членам вашої родини, і гостям.


Купити однокімнатну квартиру в Києві в новобудовах можна абсолютно по різному. Стандартна квартира являє собою житлове приміщення, що складається з однієї житлової кімнати, кухні, санвузла та коридору. Правда, за кордоном таке планування можуть розцінити як повноцінну двокімнатну квартиру, оскільки в більшості європейських країн однокімнатна квартира більше наближена до студії. Тобто, в таких квартирах відсутні міжкімнатні перегородки, а кухня, обідна зона і спальня розташовуються в одній кімнаті.


КУПИТИ ОДНОКІМНАТНУ КВАРТИРУ В НОВОБУДОВІ СОФІЯ РЕЗИДЕНС


У ЖК Софія Резиденс однокімнатну квартиру в новобудові можна купити як в стандартному плануванні, так і переробити в квартиру-студію. Метражі квартир це дозволяють. У комплексі пропонується квартири площею 38,6 м2; 39,1 м2; 40,3 м2; 41,3 м2; 41,7 м2; 42,0 м2; 42,1 м2; 43,4 м2; 44,6 м2.

Вид можна підібрати як у двір, так і на приватний сектор. На другому поверсі будинків комплексу є квартири з терасами. Також є квартири з великими панорамними вікнами.

Однокімнатні квартири в Софія Резиденс - з великими кухнями, і заскленими лоджіями. В окремих квартирах є гардеробні та комори. Санвузли спільні та роздільні.


КУПИТИ ОДНОКІМНАТНУ КВАРТИРУ В КОМПЛЕКСІ МОЖНА В ТАКІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ:


-вікна з шестикамерним німецьким профілем і склопакетами з двома енергозберігаючими склами;

- якісні українські металеві двері, виробництва м. Житомир;

- цементно-вапняна поліпшена штукатурка і стяжка стін;

- стяжка підлоги машинна, висота стель від стяжки - 2,75 м;

- електропроводка по всій квартирі, лічильники на всіх приладах;

- на кухнях і лоджіях - тепла підлога;

- автономне опалення, яке працює в кожній квартирі в форматі персональної котельної (двоконтурний котел і радіатори).


ЯКЕ ПЛАНУВАННЯ ОДНОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ ВИБРАТИ?


До слова, сказати, що краще - студія або однокімнатна квартира, досить складно. Оскільки тут все залежить від конкретних побажань покупця. Більшою популярністю в нашій країні в якості покупки користуються однокімнатні квартири, ніж студії. А ось в питанні про те, що краще - здавати в оренду квартиру студію або однокімнатну, справа йде трохи інакше. У багатьох регіонах студії здаються дешевше в порівнянні з аналогічними однокімнатними, що знаходяться в тому ж районі, тому люди обирають більш дешевий варіант.

У будь-якому випадку, всі квартири в Софія Резиденс спроектовані таким чином, щоб майбутні мешканці - будь то власники або орендарі - відчули себе в них максимально комфортно

Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital