ruua
мы Вам перезвоним
+380
форма обратной связи виджет сайта
+380443794297
напишите нам Ваш вопрос
+380
форма обратной связи виджет сайта отправить
ЖК Софiя Резиденс

ЖК Софiя Резиденс

найбільший і зручний для життя квартал київського району
+380443794297

про забудовника

Незважаючи на важкі часи в Україні, провідні столичні забудовники не тільки добудовують проекти, а й починають нові.

Однією із наймасштабніших новобудов 2017 року обіцяє стати "Софія Резиденс". Це новий проект від забудовника найбільшого житлового комплексу Києва і Києво-Святошинського району - "Софія", Андрія Мартинова, який вже встиг зарекомендувати себе серед покупців квартир на первинному ринку нерухомості найкращим чином. Висока якість будівництва, закрита територія і сервісне обслуговування, власна розвинена інфраструктура - зовсім скоро все це, а також багато іншого з`явиться і на території "Софія Резиденс".

Новий комплекс Мартинова - унікальний проект для київського району. На ділянці, площею 50 га, буде побудовано багато десятиповерхових будинків. Використовувати таку велику територію планують з розумом - Мартинов приділить велику увагу ландшафтному дизайну та інфраструктурі комплексу.

Територія "Софія Резиденс" буде повністю закрита, не тільки для автомобілів, але і для сторонніх, які не живуть в комплексі. По всьому периметру встановлять системи відеоспостереження. Крім того, відеоспостереження буде вестися за кожним дитячим майданчиком, щоб мами, навіть перебуваючи вдома, завжди мали можливість перевірити, де грає їхня дитина.

Відсутність автомобілів у дворі житлового комплексу - ще одна особливість "Софія Резиденс". Забудовник запропонує мешканцям гостьові парковки за дворами, а також багаторівневі наземні паркінги. Натомість пішоходи отримають не асфальтові, а покриті красивою плиткою тротуари і навіть проїжджу частину.

Важливо відзначити, що у "Софія Резиденс" буде окремий виїзд з комплексу на Кільцеву дорогу Києва. Це дозволить майбутнім мешканцям уникнути проблем виїзду з Софіївської Борщагівки, з якими вже найближчим часом можуть зіштовхнутися жителі інших об`єктів. Адже в напрямку і Софіївської, і Петропавлівської Борщагівки сьогодні реалізується велика кількість проектів нерухомості. Те ж можна сказати і про місто Вишневе, яке також знаходиться в цьому напрямку.

Окрему увагу слід приділити інфраструктурі "Софія Резиденс". Як і в інших проектах Мартинова, в житловому комплексі планують побудувати окрему школу на 1000 місць, а також два дитячі заклади на 250 місць кожен. Крім того, на території комплексу буде своя поліклініка зі стаціонарним відділенням. Окремо передбачена інфраструктура для спортивних мешканців і підлітків - це повноцінне футбольне поле і стадіон, скейт-парк, спортивні та веломайданчики. Попрацювати і відпочити на території комплексу всією сім`єю можна буде в креативному просторі (коворкінг), будівництво якого також заплановано в "Софія Резиденс".

У підсумку, люди, які купують квартиру нібито за містом, зможуть користуватися інфраструктурою, яку складно знайти в столичних об`єктах навіть бізнес-класу.

Важливо підкреслити, що проекти Мартинова не прив`язані до грошей інвесторів. Забудовник будує об`єкти за свої кошти. Це дає потенційним клієнтам впевненість у тому, що "Софія Резиденс" буде добудований і долю численних недобудов столиці він не повторить.

"Це унікальний проект і унікальні рішення в цьому проекті. Це дійсно глобально. Ноу-хау для України. Багато людей будуть приїжджати в комплекс як на екскурсію так і подивитись , що тут відбувається", - впевнений Мартинов.

Софія Сіті

Софія Клубний

Софія Смарт

Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital