ruua
мы Вам перезвоним
+380
форма обратной связи виджет сайта
+380443794297
напишите нам Ваш вопрос
+380
форма обратной связи виджет сайта отправить
ЖК Софiя Резиденс

ЖК Софiя Резиденс

найбільший і зручний для життя квартал київського району
+380443794297

про комплекс

Sofia Residence - це комплекс нового покоління житлової нерухомості.


Новий проект від забудовника Мартинова Андрія Миколайовича, одночасно поєднує в собі сучасне архітектурне рішення і теплий затишок. Стильні фасади, які повністю відповідають будівлям бізнес-класу, мальовничий ландшафт і паркова прибудинкова зона - роблять це місце справжньою територією комфорту.

Для створення комплексу нового стандарту ми зробили ґрунтовне дослідження проблем житлової нерухомості і визначили ключові аспекти, які турбують людей при покупці квартири. Врахували всі деталі, про які забувають сучасні забудовники, тому можемо впевнено сказати: Sofia Residence - це найкращий комплекс для життя, роботи і відпочинку з друзями.


Купити квартиру - одне з найважливіших рішень, оскільки житло впливає на всі сфери вашого життя. І тільки від вас залежить, який зробити вибір, ми ж пропонуємо - відразу правильний.


Sofia Residence Один раз - і на все життя !!!

ВЕЛИКА ТЕРIТОРИЯ

50 гектар комфорту

ВИГІДНE РОЗТАШУВАННЯ

300 метрів до кільцевої дороги. Зручна транспортна розв`язка, 2 виїзди на Кільцеву дорогу, власне електротаксі по террріторіі комплексу, 15 хвилин до центру Києва.

БЕЗПЕКА ПРОЖИВАННЯ

Закрита територія з цілодобовою охороною 24/7 - гарантія захищеності і комфорту для кожного жителя комплексу.

ЗРУЧНІ ПЛАНУВАННЯ

Функціональний підхід для грамотного проектування планувань, величезний вибір: 1-4-х кімнатні, одно- дворівневі.

РОЗВИНЕНА ІНФРАСТРУКТУРА

Все для життя, роботи, розваг: від магазинів повсякденного попиту до коворкінгових бізнес-центрів, фітнес-студій, салонів краси, аптек, хімчисток; затишна прибудинкова територія без машин за рахунок багаторівневого паркінга.

ЧИСТЕ ПОВІТРЯ

Розташування в екологічно чистому, пейзажному районі: красивий ландшафтний дизайн, озерця, зелені двори - все, щоб стати ближче до природи.

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

Необмежені можливості для відпочинку дітей і дорослих: стадіон, спортивні майданчики, альтанки, велодоріжки, а найголовніше - перший скейт парк на території ЖК.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Надійний забудовник, використання тільки кращих будівельних матеріалів і застосування найсучасніших технологій будівництва. ІНВЕСТИЦІЇ В МАЙБУТНЄ квартири від забудовника Мартинова - найвигідніше вкладення, оскільки їх ринкова вартість зростає з кожним роком

СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ

Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital